Willian vendos për të ardhmen

16:51 / E premte, 20 Korrik 2018

 

Willian e ka ndarë mendjen për të ardhmen.

Ylli brazilian ka vendosur të largohet nga Chelsea këtë afat kalimtar.

As ardhja e trajnerit Maurizio Sarri te Chelsea, nuk e ka bindur 29 vjeçarin për të qëndruar në ‘Stamford Bridge’.

Për Willian ka interesim nga Spanja, ku po kërkohet nga Barcelona.

Willian te Chelsea është transferuar në vitin 2013 nga rusët e Anzhit, dhe në 166 paraqitje ka realizuar 25 gola.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400