Wilshere pranë largimin, pasi s’gjen marrëveshje me Arsenalin për kontratë të re

09:15 / E mërkure, 14 Mars 2018

Evertoni është i gatshëm të hidhet në sulm për mesfushorin e Arsenalit, Jack Wilshere, raporton The Mirror.

Mesfushori anglez ende nuk ka rënë në ujdi me Arsenalin për kushtet në kontratën e re, duke i refuzuar ato për shkak të uljen së pagës,

Ndërkohë, Evertoni është i gatshëm të përfitojë nga rasti dhe ta transferojë përfaqësuesin anglez si transfer të lirë dhe t’i ofrojë kontratë më të mirë se Arsenali.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400