Xhaka: Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mua më thonë Granit Kosova

22:45 / E premte, 22 Qershor 2018
Granit Xhaka ka bërë reagimin e parë pas golit ndaj Serbisë, transmeton Gazeta InfoPress.
Xhaka ka shënuar një super-gol në Kupën e Botës ku ka festuar pastaj me shqiponjë.Ai në Instagram nuk ka mundur t’i kontrollojë emocionet, duke bërë edhe një reagim.

“Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mua më thonë Granit Kosova”, ka shkruar Xhaka.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400