Ylli i madh i Manchester City-it, po largohet

23:45 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Claudio Bravo dëshiron të largohet nga Manchester City sa më shpejt që të jetë e mundur, dhe do të përpiqet të detyrojë një dalje në janar, sipas raporteve nga Spanja, përcjell ORAinfo.

Kiliani u bashkua me Mancunians për t’u lidhur me trajnerin e vjetër Pep Guardiola verën e kaluar për 19.9 milion €. Ish-portieiri i Barcelonës shpejt u bë i njohur për raportin e tij.

34-vjeçari është dy herë kampion i Copa Libertadores, dhe gjithashtu ka ngritur Ligën e Kampionëve me Barcelonën.

Problemi është, ai është në stol dhe kjo është arsyeja e tij pse ai dëshiron të largohet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400