Zanetti zbulon emrin e ekipit të Icardit për sezonin e ri

13:39 / E enjte, 14 Qershor 2018

 

Javier Zanetti ka një lajm të mrekullueshëm për gjithë tifozët e Interit.

Ish kapiteni i “Nerazzurrëve”, ka thënë se sulmuesi kryesor Mauro Icardi, nuk do të largohet nga Giuseppe Meazza.

“Icardi është dhe do të mbetet i yni”, u shpreh Zanetti,

Icardi ka zgjuar interesim nga rivali i Serie A, Juventus.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400