Zaza kthehet në Serie A

11:49 / E enjte, 10 Maj 2018

Simone Zaza mund të rikthehet në Serie A, te skuadra e Milanit.

Simone Zaza ka ofertë të re për largim nga Valencia.

Mediat italiane kanë njoftuar se ish sulmuesi i Sassuolos dhe Juventusit mund të rikthehet në Serie A, te skuadra e Milanit.

Zaza ka kaluar një sezon të komplikuar te skuadra nga Mestalla, përcjell “lajmi.net”.

Milan mund ta transferojë Zazan në rast të shitjes së Andre Silvas. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400