Zbulohen detajet e prezantimit të Ronaldos nga Juventus

15:34 / E enjte, 12 Korrik 2018
Prezantimi i Cristiano Ronaldos nuk do të jetë event i hapur për publikun.

Cristiano Ronaldo do të prezantohet në Juventus njësoj si të gjithë përforcimet e tjera.

Edhe pse bëhet fjalë për blerjen më të madhe në histori të klubit, paraqitja e tij para mediave do të jetë konferenca e zakonshme.

“Prezantimi i Cristiano Ronaldos nuk do të jetë event i hapur për publikun, konferencë e zakonshme për media para gazetarëve”, ka bërë të ditur Romeo Agresti nga “Goal Italia”, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo do të prezantohet të hënën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400