Zyrtare: Atalanta nënshkruan me ish-sulmuesin e Napolit

15:21 / E enjte, 12 Korrik 2018

Atalant zyrtarisht e ka konfirmuar nënshkrimin e sulmuesit të Sampdorias, Duvan Zapata, në formë huazimi për dy vite me mundësi blerje

Sulmuesi shënoi 11 gola dhe ka bërë gjashtë asistime në 31 paraqitje në Serie A, në stinorin e kaluar, transmeton Gazeta Express.

“Atalanta B.C e konfirmon nënshkrimin e lojtari Duvan Zapata në huazim me drejtë blerje për dy vite”, shkruan deklarata e klubit italian në faqen e saj zyrtare.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400