ZYRTARE: Barcelona paguan klauzolën, 39.5 milionë euro për përforcimin e ri

15:48 / E enjte, 12 Korrik 2018
Në ditën e prezantimit të mesfushorit Arthur, Barcelona ka sjellë një përforcim të ri.

Barcelona ka zyrtarizuar një përforcim të ri.

Klubi katalan ka konfirmuar marrëveshjen me Sevillan për blerjen e mbrojtësit Clement Lenglet.

Në ditën e prezantimit të mesfushorit Arthur, Barcelona ka sjellë një përforcim të ri.

Skuadra kampione e La Ligës ka paguar klauzolën me vlerë prej 39.5 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Ai do të nënshkruajë kontratë me Barcelonën deri më 30 qershor të vitit 2023.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400