ZYRTARE: Edhe një lojtar lë Superligën për Superioren e Shqipërisë

23:11 / E martë, 12 Qershor 2018

 

Gashi është prezantuar si futbollist i Teutës.

Vazhdon shpartalimi i Lirisë, derisa së fundmi është larguar edhe Rroni Gashi.

Lojtari iu është bashkuar Bledi Shkëmbit te Teuta e Durrësit.

Gashi është prezantuar si futbollist i Teutës.

A ishte njëri nga më të dalluarit te ekipi prizrenas.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400