Zyrtare: Joshua – Parker zhvillohet gjatë muajit…(Foto)

12:27 / E diell, 14 Janar 2018

Dueli mes Anthony Joshuas dhe Joseph Parker do të zhvillohet gjatë muajit mars.

Mediat e huaja raportojnë se gjithçka është zyrtare sa i përket meçit Joshua – Parker, transmeton IndeksOnline.

28-vjeçari nga Britania do të ndeshet me 26-vjeçarin nga Zelanda e Re në stadiumin e Cardifit më 31 mars.

Parker ka të zhvilluar 24 luftra, ku ka arritur 24 fitore, 18 me nokaut. Kurse kampioni i botës, deri tani ka 20 luftra të gjitha fitore me “KO”./IndeksOnline/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400