Zyrtare: Përforcohet Inter

17:19 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Inter ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Roberto Gagliardini

Skuadra e Interit edhe zyratarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mesfushorin italian të Atalantas, Roberto Gagliardini.

Lojtari është huazuar deri më 30 qershor të vitit 2018, por në rast të përmbushjes së disa kritereve, atëherë është i obliguar që ta blejë kartonin e tij.

“Inter është i lumtur të ju njoftoj se ka arritur marrëveshje me Atalantan për huazimin e Roberto Gagliardinit deri më 30 qershor të vitit 2018”, thuhet në njoftimin zyrtar të Interit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400